Zpět do obchodu

Registrace

Nejčastější dotazy

Jak dlouho kurz trvá?

Obvykle 3,5 hodiny. Nikam nechvátáme, až uvaříme, tak uvaříme.

V kolik hodin kurz začíná?

Pokud není uvedeno jinak, ve všední dny začínáme v 18.00 hod., o víkendech v 11.00 hod. Dostavte se, prosím, 15 minut před začátkem kurzu z důvodu administrativních úkonů.

Kolik účastníků bude na kurzu?

Minimálně 5 a maximálně 12. Kapacita pracovního prostoru je 16 osob.

Musím umět vařit?

Rozhodně ne. Naše lekce jsou koncipovány tak, že naučíme vařit i úplného lajka. Naopak ty, kteří už mají zkušenosti, naučíme další vychytávky s daným tématem spojené.

Co si mám s sebou přinést?

Není třeba si cokoliv nosit. Půjčíme vám zástěru, suroviny potřebné pro přípravu menu, pracovní pomůcky a následný úklid jsou zahrnuty v ceně kurzu. Stejně tak konzumace vybraných nealkoholických nápojů, piva, vína a kávy. Co si na kurzu uvaříte, to si také sníte.

U cukrářských kurzů si hotové výrobky odnesete domů v připravených krabičkách. Malé občerstvení je zajištěno.

V případě, že jste dostali dárkový poukaz, přineste jej, prosím, s sebou na kurz.

Jak bude kurz probíhat?

Na začátku si každý utvoří dvojici, ve které bude celý večer pracovat. Tato dvojice dostane přidělené pracovní místo, suroviny, pracovní pomůcky a skripta s receptem a popisem každého jídla z připravovaného menu. Lektor předvádí pracovní postup a vy vaříte jídlo společně s ním. To následně sníte a mezitím naši pomocníci připraví pracovní místa na přípravu dalšího chodu. Každá dvojice vždy vaří kompletní menu. Po odvaření celého menu společně s kuchařem posedíme a probereme celý večer u sklenky dobrého vína.

Co když nebudu moct přijít?

Můžete své místo nabídnout k prodeji, popř. za sebe můžete poslat náhradu.

Lze u vás uspořádat teambuilding?

Ano, pořádání teambuildingových akcí je jedna z našich specialit. Akci připravíme na míru podle vašich požadavků. Maximální počet účastníků je 14. Připravíme menu včetně občerstvení a nápojů. Délka a cena akce záleží na zvoleném menu a počtu účastníků. Rádi vám připravíme cenovou kalkulaci.

Je možné udělat kurz na míru?

Samozřejmě, rádi vytvoříme kurz přímo pro vás. Cena se odvíjí dle zvoleného menu a počtu účastníků. Takovýto kurz je možné připravit pro 2 - 14 účastníků.

Je možné si vaše prostory pronajmout pro soukromou akci?

Ano, pro vaše soukromé akce, oslavy narozenin či individuální kurzy pro 2 nabízíme naše reprezentativní a klimatizované prostory k pronájmu. Cena je individuální a odvíjí se dle vašich požadavků. Rádi vám vypracujeme nabídku na míru.

Mohu zakoupit dárkový poukaz?

Ano, ten najdete na našem webu v záložce "Naše kurzy", a to v hodnotě 3.500 Kč, 5.000 Kč nebo v hodnotě dle vašeho přání (min. částka je 3.500 Kč). Dárkový poukaz je univerzální, tzn. že není vázán na konkrétní kurz ani na jméno, obdarovaný si může sám vybrat, na který kurz vaření nebo pečení k nám zavítá. U voucheru v hodnotě 5.000 Kč lze po absolvování 1. kurzu použít zbývající částku na nákup dalšího kurzu. Jeho platnost je 6 měsíců od data vystavení. Po zaplacení jej zasíláme poštou obvykle do 2 - 3 pracovních dnů.

Nenašli jste odpověď na svoji otázku?

Napište nám na info@gourmetfactory.cz a my vám rádi odpovíme :o)

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Zpět do obchodu